Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Rodzaj: uczelnia / Szkoła Publiczna
Strona: Przejdź na stronę placówki
e-mail: [email protected]
Tel.: (61) 848-70-01
Adres: ul. Wojska Polskiego 28, 60-637 Poznań

Opis:

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu to jedna z najlepszych uczelni wyższych o charakterze przyrodniczym, rolniczym i leśnym. Uczelnie została założona 1951 roku ale początku sie gają dużo wcześniej bo już 1870 roku. Uniwersytet przyrodniczy łączy wiedzę teoretyczną z możliwością jej sprawdzenia w praktyce dzięki bogatym zapleczom dydaktycznymi laboratoryjnym. Wszyscy kandydaci, którzy poszukują studiów ukierunkowanych w nauki przyrodnicze powinni zainteresować się bogatą ofertą edukacyjną tej uczelni.

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu zatrudnia niemal 800 nauczycieli akademickich z bogatym doświadczeniem dzięki któremu zapewniają bardzo wysoką jakość kształcenia na około 30 bardzo interesujących kierunkach studiów.

Kierunków studiów w Poznaniu jest bardzo wiele, oferty uczelni wyższych są bardzo bogate ale jeżeli interesują was takie kierunki studiów jak ekoenergetyka, gospodarka przestrzenna, medycyna roślin, leśnictwo czy też weterynaria. To powinniście zainteresować się właśnie Uniwersytetem Przyrodniczym, który oferuje naukę na wszystkich stopniach, licencjat, magister, jednolite magisterskie oraz doktoranckie.

Jeżeli jednak poszukujesz możliwości zdobycia kolejnego dyplomu, nowej wiedzy, chcesz poszerzyć swoje zdolności to znajdziesz również na tej uczelni studia podyplomowe, które idealnie nadają się na uzupełnienie wykształcenia i poszerzenia swoich kwalifikacji zawodowych potrzebnych na dzisiejszym rynku pracy.

Uniwersytet Przyrodniczy również wspiera swoich studentów po za standardowymi godzinami zajęć po przez liczne koła naukowe oraz prowadzenia badań naukowych co daje duże możliwości studentom na wykazanie się oraz poszerzenie swoich zainteresowań.

Ta uczelnie dba o studentów oraz o ich możliwości rozwojowe i socjalne. Bardzo dobrze przygotowane sale dydaktyczne, laboratoria czy też inna infrastruktura uczelniana. To wszystko sprawia, że warto tu studiować. Opinie o Uniwersytecie przyrodniczym w Poznaniu są również bardzo pochlebne i większości z nich zachwalą tą uczelnie pod względem zajęć praktycznych.

Mapa:

Inne Placowki: